24 sierpnia 2014

Pielęgnujące masło do ciała Joanna

Kosmetyk ma 300 ml. Nadaje się do skóry normalnej.

Opis produktu zaczerpnięty z wizaz.pl:
Pielęgnujące masło do ciała z ekstraktem z bawełny i kompleksem witaminowym zapewnia intensywną odbudowę i ochronę skóry normalnej, wpływając na trwałą poprawę jej kondycji i wyglądu. Dzięki odpowiedniej konsystencji doskonale się rozprowadza i szybko wchłania.

Zawarty w maśle ekstrakt z bawełny doskonale pielęgnuje i ujędrnia skórę. Masło trwale i intensywnie chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, jednocześnie zapewnia długotrwałe uczucie komfortu i gładkości. Kompleks witaminowy – wspomaga proces regeneracji naskórka, działa przeciwstarzeniowo, uelastycznia i poprawia koloryt skóry.

Skład:

Opakowanie
Produkt zamknięty jest w białym okrągłym plastikowym opakowaniu. Podoba mi się ono, bo po skończeniu kosmetyku mogę odkleić od niego nalepki i mam białe, ładne opakowanie na co tylko chcę. Opakowanie nie ma w środku folii ochronnej.

Zapach
Za pierwszym razem jak się nim posmarowałam, to nie wiedziałam, co ja tak pachnę, jakbym się wyperfumowała - a to był zapach tego masła. Powiedziano mi, że jest prawie bezzapachowe. Dla mnie takie nie jest. Zapach wyczuwalny dla tego, kto go używa ma. Raz mi się on podobał, innym razem mnie nudził. Więc co do zapachu mam mieszane odczucia, choć pierwsze wrażenie zapachowe było bardzo pozytywne. Opakowanie jest na tyle wygodne, że zużyje się kosmetyk do jego samego końca.

Kolor, postać i wrażenia
Ma biały kolor, konsystencje bardziej balsamu czy mleczka niż masła. Bardzo dobrze się rozprowadza. Nie klei się, nie lepi i nie kapie przy nakładaniu. Dobrze się wchłania. Kosmetyk jest wydajny. Nie uczula mnie.

Dostępność oraz cena
Widziałam je w Super-Pharm. Można je kupić za około 12 zł. Cena w stosunku do jakości produktu oraz jego wydajności jest korzystna.

Podsumowanie

Plusy:
- estetyczne i wygodne opakowanie, do wielokrotnego użytku :-P - konsystencja podobna do balsamu czy mleczka - bardzo dobrze się rozprowadza - nie klei się - nie lepi - nie kapie przy nakładaniu - wydajny - cena w stosunku do jakości i wydajności

Mieszane odczucia:
- zapach - konsystencja nie podobna do maseł

Minusy:
- brak folii ochronnej w środku opakowania

Czy kupię ponownie?
- Raczej nie, ale chętnie wypróbuję wersję bzową z serii z apteczki babuni :-)

Ocena ogólna (w skali od 1 do 5 pkt): 4 pkt.

7 komentarzy :

 1. Nie miałam jeszcze żadnego masełka z Joanny.

  OdpowiedzUsuń
 2. Miałam je kiedyś i pamiętam, że byłam dość zadowolona ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. nie uzywłam w sumie nigdy jeszcze maseł ani balsamów z Joanny, chyba czas spróbować ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Masełka z Joanny nie miałam jeszcze żadnego. Używam za to namiętnie ich peelingów.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo lubię produkty Joanny ! Cena jest niska, a jakość wysoka :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Całkiem lubię Joannę - te do ciała lepsze dużo dla mnie niż do włosów ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Coraz częściej widzę ciekawe produtky z Joanny,do tej pory używałam tylko peelingów i jedwabiu do włosów. A Apteczka Babuni brzmi obiecująco :)

  OdpowiedzUsuń

Nie zatwierdzam komentarzy, które mają na celu promocję Waszych rozdań, konkursów czy stron WWW!

Dziękuję za Twój komentarz.