26 lipca 2014

Przegląd magnetycznych lakierów do paznokci

Które firmy kosmetyczne mają je w asortymencie? Jaki magnes wybrać do magnetycznego lakieru do paznokci? Odpowiedzi szukaj w tym tekście!

Pupa

Pupa w kolekcji na jesień-zimę tego roku przygotowała m. in. zestaw Magnetic Nail Art Kit. W skład tego kompletu wchodzą: magnetyczny lakier do paznokci i dwa magnesy do tworzenia ciekawego wzoru na paznokciach. Zestaw ma być w sprzedaży od października. Jego cena nie jest jeszcze znana. Podobne magnetyczne lakiery do paznokci w swoich kolekcjach mają już np. takie firmy jak: Essence czy Alessandro.

Essence

Ta pierwsza marka ma nawet dwie serie takich lakierów: Metallics i Nail Art Magnetics. Kolekcja Metallics pochodzi z sezonu jesień-zima 2010. To ona zapoczątkowała magnetyczne lakiery do paznokci. W skład jej wchodzi pięć lakierów z tym, że ten w czarnym kolorze nie jest magnetyczny, pozostałe cztery są. Kosztowały one około 7zł za 8ml. Seria Nail Art Magnetics też liczy sobie pięć kolorów. Są to dwa jasne i dwa ciemne odcienie srebra czy szarości i jeden kolor zielonkawy. Ich cena to 8,99 zł/ 5 ml. Magnes kosztuje 7,99 zł. Kosmetyki Essence kupisz w pobliskim sklepie z kosmetykami, np. w drogerii Natura.

Alessandro

Alessandro ma większe 10 ml buteleczki lakierów, które można kupić wraz z magnesem. W kolekcji są cztery piękne kolory do wyboru: Blue Chip, Wild Purple, Queen Berry i Bombastic Brown. Taki zestaw kosztuje 51,99zł. Kupisz go na Allegro.

Magnes

Kupując lakier nie zainwestowałaś w specjalny magnes? Nie martw się. Możesz wykorzystać taki np. przyczepiony do drzwi lodówki lub każdy inny. Trzymaj się tylko jednej zasady: im większy i mocniej przyciągający opiłki magnes, tym lepszy efekt uzyskany na paznokciach.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Nie zatwierdzam komentarzy, które mają na celu promocję Waszych rozdań, konkursów czy stron WWW!

Dziękuję za Twój komentarz.